(044) 578-00-59
(097) 139-89-68
(063) 578-00-59

Автошкола на лівому березі київ

Автошкола на лівому березі київНавчатися з хорошим автоінструктором - це великий привілей, яка дістається не кожному. Тому, наша автошкола на київському лівому березі (київ) пропонує Вам вибрати для індивідуального навчання вчителя, який був би завжди з Вами, розповідав би Вам основні правила і навчав, як водити авто на практиці. Хочете, щоб Вас навчав досвідчений вчитель, який би приділяв для Вас достатньо часу і пояснював Вам все? Така автошкола є на лівому березі (київ), її назва «Майстер».

Хочете стати справжнім водієм, професіоналом на дорозі? Звісно ж, досвід приходить з роками стажу, тому рано засмучуватися, якщо у Вас зараз щось погано виходить.

Наша автошкола біля Дарниці на лівому березі (київ) пропонує проходити курси в зручний час дня, Ви самі розписуєте свій розклад, погоджуючи з учителем.
Ви бажаєте в майбутньому водити авто і бути незалежним від батьків або чужого авто? Ви також можете успішно навчитися водити авто, в цьому ніякої складності немає, найголовніше - це Ваше велике бажання. Потрібна хороша, сучасна автошкола на Лівому березі (київ)? Якщо Ви живете або працюєте на Лівобережній, Дарниці або Лісовий, Вам буде просто чудово до нас добиратися. Вам пропонується вивчити всі правила і стати справжнім водієм, який досвідчений у водінні і не порушить правила для цього необхідно просто записатися на заняття з учителем школи «Майстер». Автошкола (київ) на лівому березі завжди рада новим учням, які проявляють інтерес і здатність до навчання. Якщо Ви хочете в недалекому майбутньому купувати авто, то у Вас є серйозний стимул - вивчитися без остраху їздити.

У цьому новачкам допомагає столична автошкола (київ) на лівому березі «Майстер». Після таких занять Вам буде зовсім не складно завести машину і поїхати.

автошкола, автошколы Киева, автошколы Дарницы, курсы автошкола, обучение вождения, автошкола вождения, школа водителей Мастер, цены на занятия вождения
сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект

 
 

  
+38 (044) 578-00-59
+38 (063) 578-00-59
+38 (097) 139-89-68

 

 

 

 

 

Подать заявку на обучение
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Укажите время обучения: дневное, вечерняе, выходного дня. И место обучения:
ул.Вербицкого, ул.Ревуцкого.
:
* помечены обязательные поля

09/09/2019
Автор: Горюнов Василий
Благодарю автошколу "Мастер" за всё чему научили...
Читать дальше >>

17/12/2018
Автор: Людмила
Недавно закончила обучение в атошколе "Мастер"...
Читать дальше >>

22/10/2018
Автор: Юрий Александрович
В который раз перечитывая отзывы об автошколе "Мастер"...
Читать дальше >>

17/10/2018
Автор: Шитая Юлия Михайловна
Сегодня сдала все ГАИшные экзамены и еще раз убедилась...
Читать дальше >>

15/10/2018
Автор: Галина
Училась в автошколе "Мастер" на Ревуцкого, хочу сказать, что...
Читать дальше >>

07/09/2018
Автор: Татьяна Лазоренко
Хочу выразить огромную благодарность этой автошколе...
Читать дальше >>

07/08/2018
Автор: Подлужная Елена Анатольевна
Начинающие водители! Если Вы находитесь в поисках выбора...
Читать дальше >>